LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Neptūnas“ be didesnio vargo sudorojo „Dzūkiją“

2017 10 22 19:03

Šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškvojo Klaipėdos „Neptūno“ ekipa.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 98:58 nesunkiai susidorojo su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais.

Naudingiausiai „Neptūno“ gretose žaidė 2 ir 3 „Betsafe-LKL“ čempionato savaičių žaidėju buvęs Arnas Butkevičius. Gynėjas pelnė 11 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Renaldas Seibutis buvo rezultatyviausias klaipėdiečių gretose su 16 pelnytų taškų. Juanas Palaciosas ir Simas Galdikas atitinkamai surinko po 14 ir 13 taškų. Mindaugo Girdžiūno sąskaitoje buvo 11 taškų.

„Dzūkijos“ gretose dviženklę taškų ribą peržengė vos du žaidėjai – Gediminas Žalalis pelnė 15, o Domagojus Samacas 10 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai (6:6), tačiau tada sekė „Neptūno“ spurtas 13:2, po kurio šeimininkai įgavo dviženklį pranašumą (19:8). Antrajame kėlinyje po R. Seibučio tritaškio klaipėdiečių persvara pasiekė rekordinę ribą (39:30). Likusioje ketvirčio dalyje žaidimas kiek apsilygino, tačiau „Neptūnas“ išlaikė solidų pranašumą – 44:30.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau triuškino „Dzūkijos“ komandą (72:40). Likusios dešimt minučių situacijos nepakeitė ir triuškinamą pergalę šventė uostamiesčio krepšininkai – 98:58.