LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Neptūnas“ iškovojo lengvą pergalę Šiauliuose

2017 03 18 19:25
bcneptunas.lt nuotrauka

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ trečiąjį „Tete-a-Tete Casino – LKL“  pirmenybių ratą baigė pergalingai.

16-liktą pergalę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai iškovojo išvykoje, kai 100:66 (32:12, 21:17, 30:13, 17:24) užtikrintai įveikė Šiaulių „Šiaulių“ klubą.

Šiose rungtynėse rezultatyviausias karjeros rungtynes LKL čempionate sužaidė kovo 2 d. 20-ąjį gimtadienį minėjęs Laurynas Beliauskas. Gynėjas dar iki pertraukos buvo pelnęs 13 taškų, o iš viso Šiauliuose jų surinko 18.

Rezultatyviausias savo rungtynes Lietuvos pirmenybėse sužaidė ir 22-ejų Matas Jucikas. Puolėjas pelnė 17 taškų.

Šiame mače „Neptūnas“ pataikė 48 proc. mestų tritaškių (15/31), atkovojo daugiau kamuolių (43:33) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (25:14).

Bent po vieną tritaškį klaipėdiečių gretose pataikė aštuoni žaidėjai.

Ši pergalė „Neptūnui“ leido dar mažiausiai savaitei išlikti ketvirtoje LKL turnyrinės lentelės vietoje.

Uostamiesčio ekipą Šiauliuose palaikė ištikimiausi klubo „Vakarų Bangos“ sirgaliai.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ kovo 26 d. (sekmadienį) žais Utenoje, kai susitiks su lentelės kaimynais „Juventus“ krepšininkais.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis (6 rez. perd.) 12 tšk., Žydrūnas Kelys ir Arvydas Čepulis po 11 tšk., Tomas Lekūnas (8 atk. kam.) ir Martynas Echodas (6 atk. kam.) po 10 tšk.

„Neptūnas“: Laurynas Beliauskas (8 atk. kam., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) 18 tšk., Matas Jucikas 17 tšk. (5/6 dvit.), Martynas Mažeika 14 tšk., Mindaugas Girdžiūnas 11 tšk., Chrisas Loftonas 9 tšk., Jerai Grantas 8 tšk., Vytautas Šarakauskas 7 tšk., Arvydas Šikšnius 6 tšk., Arnas Butkevičius 5 tšk., Mindaugas Kačinas 2 tšk.

Rungtynes neptūniečiai pradėjo puikia atkarpa 13:0 – taškus klaipėdiečiams rinko Jerai Grantas, Mindaugas Girdžiūnas ir Mindaugas Kačinas. Po minutės pertraukėlės pasipylė tritaškiai – juos smeigė Chrisas Loftonas, M. Girdžiūnas ir Danielis Ewingas. Sužaidus 5 min. „Neptūnas“ pirmavo 16:2.

Savo tolimą metimą pataikė ir aikštėje pasirodęs Laurynas Beliauskas, greitoje atakoje 2 taškus su pražanga pelnė Arnas Butkevičius. Iš toli pasižymėjo Vytautas Šarakauskas. Po pirmojo kėlinio Klaipėdos klubas buvo priekyje 32:12.

Antrajame kėlinyje dar dviem taikliais tritaškiais pasismagino L. Beliauskas, taiklius baudos metimus pridėjo Ch. Loftonas. Po V. Šarakausko dvitaškio „Šiaulių“ treneris Vaidas Pauliukėnas buvo priverstas prašyti dar vienos minutės pertraukėlės. Po jos itin gražiu reidu taškus „Neptūnui“ pelnė A. Butkevičius, trečiąjį savo tritaškį pataikė M. Girdžiūnas. Po pavyzdinės atakos iš po krepšio pasižymėjo J. Grantas. Komandos į rūbines išėjo ilsėtis klaipėdiečiams pirmaujant 53:29.

Po ilgosios pertraukos Arvydas Šikšnius pataikė tritaškį su varžovo pražanga. Savo tolimus šūvius pataikė ir M. Mažeika. Tritaškių salves pratęsė Ch. Loftonas ir Matas Jucikas. Sužaidus 3 kėlinius rezultatas buvo 83:42.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o jaunieji L. Beliauskas ir M. Jucikas toliau sėkmingai rinko taškus. Aikštėje įpusėjus kėliniui pasirodė ir 19-likmetis Arūnas Mikalauskas.