LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Neptūnas“ vos neprisižaidė su „Juventus“

2017 10 07 19:01
lkl.lt nuotrauka

Trečiajame kėlinyje pabėgusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa persvarą išbarstė, bet iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Klaipėdiečiai išvykoje 73:72 vos neprisižaidė su vis dar be laimėjimų liekančiu Utenos „Juventus“ klubu.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes Juanas Palaciosas išlygino rezultatą (72:72). Toliau sekė abiejų komandų taškų badas, o lemiamomis akimirkomis du baudos metimus metęs Edgaras Želionis realizavo tik vieną metimą (73:72). „Juventus“ atsakui buvo likusios 1,5 sekundės, tačiau Anthony Irelando tritaškis su sirena skriejo pro šalį.

Mačą geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo (15:7). Po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo svečiai (17:10). Antrajame ketvirtyje A. Šikšniaus vedami „Juventus“ krepšininkai atsitiesė ir persvėrė rezultatą savo naudai (39:31). Prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo uteniškiai – 40:35.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ įjungė aukštesnę pavarą – laimėjo ketvirtį net 29:15 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (64:55).