LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Nevėžis“ patyrė antrąjį pralaimėjimą FIBA Europos taurėje

2017 11 02 7:01
kkknevezis.lt nuotrauka

Kėdainių „Nevėžis“ (1/2) FIBA Europos taurėje namie 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) B grupės rungtynėse nusileido Orhuso „Bakken Bears“ (2/1) klubui.

„Nevėžis“ puikiai pradėjo mačą ir atitrūko 27:18, bet antro kėlinio viduryje varžovai ėmė kvėpuoti į nugaras kėdainiškiams – 35:36. Kuomet „Bakken Bears“ rezultatą persvėrė, dar kurį laiką „Nevėžis“ intrigą palaikė (54:58), tačiau paskutiniame kėlinyje šansų šeimininkai nebeturėjo.

„Nevėžis“ suklydo net 20 kartų, o „Bakken Bears“ vos 5 kartus.

„Nevėžiui“ 19 taškų pelnė Rihardas Kuksikas, 9 – Malcolmas Grantas (1/8 trit.), 7 – Jamesas Woodardas, po 6 – Vladislavas Koreniukas, Valerijus Lichodejus, Gabrielius Maldūnas ir Rytis Juknevičius.

„Bakken Bears“ po 16 taškų surinko Michelis Dioufas ir Jeffrey Crockettas, 15 – Darko Jukičius.