LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Pieno žvaigždės“ iš Latvijos grįžta su 9 taškų pranašumu

2017 03 01 22:04

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergalingai pradėjo Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) ketvirtfinalio seriją.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai pirmajame mače išvykoje 89:80 (22:19, 16:19, 27:25, 24:17) įveikė Liepojos „Liepaja/Triobet“ ir žengė mažą žingsnį pusfinalio link.

Atsakomasis susitikimas kovo 8-ąją bus žaidžiamas Pasvalyje. Į kitą etapą žengs komanda, laimėjusi pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą.

Įtikinamesnę persvarą „Pieno žvaigždėms“ pavyko įgyti trečiojo kėlinio viduryje, kai Steponas Babrauskas ir Ignas Fiodorovas smeigė po tritaškį – 61:51. Latviai į tai atsakė spurtu 12:4 ir prieš lemiamą ketvirtį „Pieno žvaigždžių“ persvarą ištirpdė iki 2 taškų.

Paskutiniajame kėlinyje Arturo Ausejo vedami Liepojos krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti – 69:69. Tuomet „Pieno žvaigždžių“ gretose svarbų metimą pataikė Ignas Fiodorovas, Derrickas Low sėkmingai atakavo iš toli, o saugią persvarą susikrovę pasvaliečiai pergalės iš savo rankų neišleido.

Puikiai šios rungtynės susiklostė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgiams, surinkusiems dvigubus dublius. Egidijus Dimša prie pergalės prisidėjo 28 taškais (11/15 dvit.) ir atkovojo 11 kamuolių, Andrejus Agafonovas pelnė 17 taškų bei sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 28 (11/15 dvit., 11 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 17 (11 atk. kam.), Derrickas Low 13 (6 rez. perd.), Steponas Babrauskas 10.

„Liepaja/Triobet“: Arturas Ausejas 25 (5/11 trit., 6 rez. perd.), Artiomas Butjankovas 23, Malcolmas Griffinas 19.