LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Pieno žvaigždės“ iškovojo antrąją pergalę

2017 10 08 17:06
lkl.lt nuotrauka

Nuo pat pirmųjų minučių į priekį pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Rimanto Grigo auklėtiniai ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo 12 taškų, bet 81:79 palaužė „Šiaulių“ komandą.

Aikštės šeimininkus į priekį vedė legionierių duetas – amerikietis Ryanas Harrow pelnė 20, o latvis Artūras Ausėjis 18 taškų.

Po 12 taškų pridėjo komandos kapitonas Steponas Babrauskas ir Nikita Balašovas. Tomo Lekūno sąskaitoje buvo 10 taškų.

„Šiaulių“ ekipoje naudingiausiai rungtyniavo jaunasis talentas Kristupas Žemaitis, surinkęs dvigubą dublį – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Amerikiečiai Nickas Zeisloftas ir Omaras Prewittas pelnė po 11 taškų, o Arminas Urbutis ir Laurynas Birutis pridėjo po 10 taškų.

Mačą užtikrintai pradėjusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa jau pirmajame kėlinyje buvo įgavusi dviženklį pranašumą (18:8), o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (27:19). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – dviženklį pranašumą išlaikė aikštės šeimininkai – 45:35.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždžių“ komanda apsukų nesumažino ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 14 taškų persvara (65:51). Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ susiėmė ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 47 sekundes turėjo vos trijų taškų deficitą, tačiau pergalei iškovoti laiko pritrūko – 79:81.