LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Pingvinai“ – vos per žingsnį nuo NHL Stanley taurės

2017 06 09 16:16

Pitsbergo „Penguins“ ledo ritulininkams trūksta vienos pergalės, kad antrą sezoną iš eilės iškovotų NHL Stanley taurę.

Finalo iki keturių pergalių serijoje, kurioje kol kas visas rungtynes laimi aikščių šeimininkai, „Penguins“ 3:2 pirmauja prieš Nešvilio „Predators“ komandą.

Penktosiose rungtynėse „Pingvinai“ varžovus pranoko net 6:0 (3:0, 3:0, 0:0). Po įvartį nugalėtojams pelnė Justinas Schultzas (01:31), Bryanas Rustas (06:43), Jevgenijus Malkinas (19:49), Conoras Sheary (21:19), Philas Kesselis (28:02) ir Ronas Hainsey (56:40).

Tris įvarčius pirmame kėlinyje praleidęs „Predators“ vartininkas Pekka Rinne po pirmo kėlinio buvo pakeistas, tačiau ir jo dubleris Juuse Sarosas neišgelbėjo komandos.

Šeštosios finalo serijos rungtynės naktį iš sekmadienio į pirmadienį vyks Nešvilyje. „Penguins“ NHL čempionais yra tapę 1991, 1992, 2009 ir 2016 metais.