TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

„Prezidento taurės“ teniso turnyro kvalifikacijoje kovą tęs du lietuviai

2015 07 18 23:30
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Šeštadienį Vilniuje prasidėjo vienintelio Lietuvoje vykstančio ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyro Prezidento taurei laimėti kvalifikacijos varžybos.

Kaip rašo Sportas.lt, pirmąją varžybų dieną sužaisti visi pirmojo rato susitikimai bei nemaža dalis antrojo rato dvikovų, po kurių tapo aišku, kad sekmadienį kvalifikacijoje savo pasirodymus tęs tik du lietuviai.

Vardinį kvietimą gavęs 19-metis Almantas Oželis pirmajame rate 6:0, 6:2 sutriuškino taip pat vardinį kvietimą gavusį Gytį Lapinską ir sekmadienį susitiks su devinta kvalifikacijos rakete bendraamžiu rusu Dmitrijumi Mnuškinu (ATP-1710).

Tuo tarpu 16-metis Emilis Rusakevičius pirmajame rate be kovos įveikė 22-ejų metų tautietį Aleksą Tverijoną ir antrajame rate išmėgins jėgas prieš penktą kvalifikacijoje pagal skirstymą 21-erių metų rusą Igorį Zubovą (ATP-1511).

Atkakliai dėl vietos pagrindiniame turnyro etape kovojo 25-erių metų Tadas Tarasevičius. Jis pirmajame rate 4:6, 6:2, 7:5 palaužė 21-erių metų suomio Mikos Julino pasipriešinimą, o antrajame etape tik po trijų setų kovos 6:1, 3:6, 3:6 nusileido kvalifikacijos favoritui 22-ejų metų baltarusiui Jaroslavui Šylai (ATP-318).

16-metis Martynas Jurkonis pirmajame rate 6:1, 6:4 pranoko 17-metį čilietį Benjaminą Fuenzalidą, o vėliau po atkaklios kovos 6:2, 2:6, 4:6 pralaimėjo 17-mečiui italui Matteo Giangrandei.

Iki antrojo rato nukeliavo ir vardinį kvietimą gavęs 17-metis Robertas Wrzesinskis. Lietuvos atstovas 6:1, 6:1 sutriuškino metais vyresnį baltarusį Michailą Jehajaną, tačiau 3:6, 3:6 nusileido ketvirtai kvalifikacijos raketei 21-erių metų rusui Vitalijui Koziukovui (ATP-1399).

Kitų lietuvių rezultatai pirmajame kvalifikacijos rate:

Paulius Grigas – Jaroslavas Šyla (Baltarusija) 1:6, 2:6.

Laurynas Adomavičius – Sammas Butleris (Didžioji Britanija) 0:6, 0:6.

Mantas Gricius – Hendrikas Inno (Estija) 7:6 (7:4), 4:6, 2:6.

Kasparas Žemaitėlis – Alexas Theileris (Čilė) 0:6, 3:6.

Henrikas Traškinas – Vitalijus Koziukovas (Rusija) 2:6, 5:7.

Mantas Bugailiškis – Piotras Zbroja (Lenkija) 4:6, 4:6.

Feliksas Sakalauskas – Mauricio Alvarezas-Guzmanas (Čilė) 2:6, 5:7.

Joris Jurevičius – Stanislavas Skobelevas (Rusija) 0:6, 3:6.

Jokūbas Žadeikis – Bastianas Parada (Čilė) 1:6, 1:6.

Sportas.lt

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"