"Skate America" turnyre Lietuvos duetas - septintas

2013 10 21 12:38
2014 metų svarbiausių varžybų išvakarėse I.Tobias ir D.Stagniūnas "šlifuoja" savo naująją programą įvairiose pasaulio arenose.    Reuters/Scanpix nuotrauka

Detroite (JAV) surengtame Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) "Grand Prix" serijos varžybų turnyre "Skate America" Lietuvos ledo šokėjų pora Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas gludino vasarą parengtą programą.

Į šį turnyrą pakviesti drauge su dar septyniomis poromis Deividas ir Isabella galutinėje įskaitoje tarp 8 duetų užėmė 7 vietą. Savaitgalį atlikdami laisvąją programą čiuožėjai pelnė 81,50 balo ir buvo septinti. Toje pačioje pozicijoje jie išliko ir galutinėje įskaitoje (134,67).

Turnyro nugalėtojų titulą teisėjai skyrė šeimininkams - pasaulio čempionams bei olimpinių žaidynių vicečempionams amerikiečiams Meryl Davis ir Charlie'ui White'ui (188,23). Antroji vieta atiteko italams Annai Cappellini ir Lucai Lanotte (168,49), trečiąją bei ketvirtąją vietas užėmė irgi turnyro šeimininkų poros - atitinkamai Maia ir Alexas Shibutani (154,47) bei Madison Hubbell ir Zachary Donohue (152,98), penkti buvo Japonijai atstovaujantys amerikiečiai Cathy Reed ir Chrisas Reedas (136,13), šešta - Prancūzijos pora Pernelle Carron ir britas Lloydas Jonesas (135,70), aštuntas liko Azerbaidžano duetas -natūralizuoti rusai Julia Zlobina ir Aleksejus Sitnikovas (133,76).

Dabar Lietuvos ledo šokių pora rengiasi kasmet Dortmunde (Vokietija) organizuojamam prestižiniam ISU ledo šokių turnyrui “NRW-Trophy 2013”. Šiemet jis vyks lapkričio 1-3 dienomis. I.Tobias ir D.Stagniūnas vėl bandys užlipti ant prizininkų pakylos – prieš dvejus metus Deividas su Isabella Dortmunde iškovojo bronzą.