LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Sūduva“ atlaikė baltarusių šturmą

2017 06 29 22:00
fksuduva.lt nuotrauka

UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Baltarusijoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Soligorsko „Šachtior“ klubu ir išsaugojo viltis patekti į kitą varžybų etapą.

„Sūduvos“ ekipa drąsiai pradėjo rungtynes Soligorske ir pirmosiomis minutėmis turėjo gerą galimybę įmušti, bet Ovidijaus Verbicko smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į „Šachtior“ vartų skersinį.

Ir po šio epizodo marijampoliečiai neatsitraukė atgal, dažnai lankėsi Baltarusijos lygos vicečempionų aikštės pusėje, keisdamiesi su jais atakomis.

Tiesa, po pertraukos išryškėjo „Šachtior“ pranašumas. Baltarusiai vis gausesnėmis pajėgomis atakavo „Sūduvos“ vartininko Ivano Kardumo ginamus vartus. Paskutinės minutės Lietuvos klubui buvo sunkios, bet „Sūduva“ atsilaikė ir pasiekė lygiąsias.

Atsakomosios komandų rungtynės liepos 6-ąją vyks Marijampolėje. Šios poros nugalėtojai antrame Europos lygos etape kovos su šiaurės airių „Crusaders“ arba latvių „Liepaja“.

„Sūduvos“ sudėtis: I. Kardumas, A. Švrljuga, A. Jankauskas, R. Abu Bakras, H. Ndongas (54' M. Činikas), V. Slavickas, P. Leimonas, P. Janušauskas (81' G. Matulevičius), O. Verbickas, E. Veliulis (74' R. Vėževičius), K. Laukžemis.