LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Sūduva“ – reguliaraus sezono laimėtoja

2017 02 24 19:32
lmkl.lt nuotrauka

Pergalingai išvyka į Kauną baigėsi Marijampolės „Sūduvos“ (19/2) krepšininkėms, kurios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse 77:65 (23:16, 22:12, 19:18, 13:19) įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ (8/13) klubą.

Šis laimėjimas užtikrino „Sūduvai“ LMKL reguliaraus sezono nugalėtojos vardą ir patekimą į pusfinalį. Tuo tarpu kaunietės užėmė penktąją poziciją ir žais ketvirtfinalyje.

Nors sužaidus 2 minutes šeimininkės pirmavo (7:2), atkarpa 17:0 iš karto leido „Sūduvai“ susikrauti dviženklį pranašumą – 19:7. Savo puolimą išjudinusios „Aistės“ iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą – 16:23.

Antrajame ketvirtyje toliau iniciatyva priklausė viešnioms. Jos palaipsniui didino savo atotrūkį, o per paskutines 3 minutes į savąjį krepšį praleidusios vos 2 taškus įpusėjus dvikovai turėjo 17 taškų persvarą – 45:28.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Sūduvos“ kontroliavo situaciją ir jos atotrūkis perkopė 20 taškų ribą – 49:28. Niekas marijampoliečių pergale neabejojo ir sužaidus trisdešimt minučių – 64:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Aistės-LSU“ nusprendė kilti į lemiamą šturmą, kai per 5 minutes leido varžovėms pelnyti vos 2 taškus ir likus 4 minutėms atkūrė intrigą – 61:66. Rimvydas Samulėnas ant parketo grąžino pagrindines krepšininkes ir Lauros Svarytės taškai leido „Sūduvai“ vėl rinkti taškus ir išsaugoti pergalę savo rankose.

„Aistės-LSU“: Dovilė Saurazaitė (5 atk. kam., 5 kld.) ir Klaudija Serkevičiūtė (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, Karolina Kazočiūnaitė 11.

„Sūduva“: Laura Svarytė 25 (15 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 13 (5 rez. perd.), Ieva Šimkutė 11, Rita Milieškienė 10.