"Tour de France" nugalėtojas – Ch.Froome’as

2013 07 22 11:26
Jubiliejines lenktynes laimėjo britas Christopheris Froome'as. Reuters/Scanpix nuotrauka

100-ąjį kartą Prancūzijoje surengtose prestižiškiausiose daugiadienėse dviračių lenktynėse "Tour de France" dalyvavęs vienintelis lietuvis Ramūnas Navardauskas galutinėje įskaitoje užėmė 120-ą vietą.

Jubiliejinėse varžybose triumfavo britas Christopheris Froome'as – 80.56:40. Sidabro medalį iškovojo kolumbietis Nairo Alexanderis Quintanas Rojasas, nuo čempiono jis atsiliko 4 min. 20 sek., bronza atiteko Ispanijos dviratininkui Joaquimui Rodriguezui Oliverai (nuo nugalėtojo atsliko 5:04). "Garmin - Sharp" komandai atstovaujantis R.Navardauskas lenktynių nugalėtojui Ch.Froome’ui bendrojoje įskaitoje pralaimėjo 3.21:29.

Paskutinio, 21-ojo, etapo (133,5 km) nugalėtoju sekmadienį tapo vokietis Marcelis Kittelis (3.06:14), R.Navardauskas finišavo 26-as (+10 sek.).