LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS

„Trakai“ ir „Sūduva“ tęsia sėkmingą žygį

2017 07 27 23:09
Futbolas Trakai - Škendija  Makedonija.
Futbolas Trakai - Škendija  Makedonija. Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

UEFA Europos lygos varžybose toliau sėkmingai varžosi „Trakai“ ir Marijampolės „Sūduva“. Abi Lietuvos komandos ketvirtadienį laimėjo pirmąsias III etapo rungtynes namie.

Didelę sensaciją pateikė „Sūduva“, net 3:0 nukovusi vieną pajėgiausių Šveicarijos klubų „Sion“.

Sūduviečiai į priekį išsiveržė jau 3 min. kai įvartį į savo vartus įsimušė Paulo Ricardo. 9 min. rezultatą puikiu tolimu smūgiu padvigubino Paulius Janušauskas. Nors „Sion“ ekipa atakavo daug, bet sušvelninti rezultato neįstengė. O paskutinę rungtynių minutę po kampinio trečią „Sūduvos“ įvartį pelnė Karolis Laukžemis – 3:0.

„Trakai“ Vilniuje po legionieriaus iš Rusijos Maksimo Maksimovo dviejų įvarčių 2:1 palaužė Makedonijos klubą Tetovo „Škendija“.

Tiesa, tokia dvikovos baigtimi trakiškiai džiaugėsi santūriai. Mat antrame kėlinyje net du varžovai buvo išvaryti iš aikštės ir „Trakai“ pusę valandos turėjo dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą. Tačiau pasinaudoti tuo nepavyko.

Atsakomosios klubų rungtynės Šveicarijoje ir Makedonijoje vyks rugpjūčio 3 dieną.