LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Vytautas“ krito Krepšinio čempionų lygos atrankoje

2017 09 22 8:28
Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose rungtyniavo amerikietis Bradas Tinsley (su kamuoliu). FIBA nuotrauka

Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos kelionė FIBA Krepšinio čempionų lygos atrankoje baigta jau pirmajame etape.

Prieniškiai namie 61:84 (14:26, 10:25, 22:18, 15:15) neatsilaikė prieš Groningeno „Donar“ ekipą iš Nyderlandų.

Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose rungtyniavo amerikietis Bradas Tinsley, pelnęs 14 taškų. Komandos kapitono Eigirdo Žukausko sąskaitoje – 12, o latvio Karlio Apsičio – 11 taškų.

Varžovų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Brandy Curry. Jasonas Dourisseau ir Thomas Koenis pridėjo po 13 taškų.

Jau nuo pat pirmųjų minučių į priekį šovę svečiai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 27 taškų persvara – 51:24.

Trečiajame kėlinyje „Vytautas“ buvo surengęs atkarpą 15:2, tačiau to nepakako ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo pripažinti varžovų pranašumą –61:84.

Pirmąsias rungtynes Nyderlanduose prieniškiai buvo laimėję 77:75.