„Žalgirio" nokautas – penki įvarčiai per aštuonias minutes

2015 01 16 10:27
Vilniaus „Žalgirio“ klubo nuotrauka

Du kėlinius Maskvos srityje vargę su „Draguny" ekipa, trečiajame per aštuonių minučių atkarpą žalgiriečiai pelnė penkis įvarčius ir iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę rezultatu 9:3 (2:2, 2:1, 5:0) MHL lygoje. Ši pergalė dar labiau sumažino atsilikimą nuo trečioje pozicijoje esančio „Dmitrov" klubo.

Rungtynes abi ekipos pradėjo aktyviai, tad pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Vladislavas Nikulinas pasinaudojo savo šansu ir išvedė „Žalgirį" į priekį. Netrukus rezultatas tapo 2:0. Tuo metu atrodė, kad pasikartos vienos dienos senumo istorija, kai „Žalgiris" pergalę užsitikrino dar pirmajame kėlinyje. Deja, ne. Aikštės šeimininkai dukart smogė atgal, tad teko viską pradėti iš naujo.

Antrasis kėlinys prasidėjo vilniečiams žaidžiant mažumoje. Tačiau tai nesutrukdė jiems pelnyti dar vieno įvarčio, jau antro varžovams aikštėje turint daugiau žaidėjų.

Du įvarčius mažumoje įmušė ir Možaisko „Draguny" ritulininkai, įpusėjus antrajam kėliniui, dar kartą išlyginę rezultatą. Tačiau tai buvo paskutinis tikslus šeimininkų smūgis šiame susitikime.

Nuo to momento įvarčius mušė tik „Žalgiris" – vieną antrajame kėlinyje, dar penkis – per aštuonias trečiojo kėlinio minutes.

Po ketvirtos iš eilės pergalės prieš „Draguny" komandą, „Žalgiris" savo sąskaitą papildė iki 96 taškų. Po šių rungtynių treneris Aigaras Ciprus, vartininkas Vadimas Miščiukas ir puolėjas Pavelas Širokovas išvyko į visų žvaigždžių rungtynes, kita komandos dalis grįžta į Lietuvą rengtis būsimoms kovoms.

Kitas rungtynes „Žalgiris" žais sausio 27 dieną Lipecke su „Elec" ritulininkais.