„Žalgiris“ nusileido svečiams iš Briansko

2015 02 11 12:35
Petro Lozdos nuotrauka

Vilniaus „Žalgirio“ ritulininkai 2:3 pralaimėjo į devintą poziciją Vakarų konferencijoje pakilusiai „Briansk“ ekipai ir vis dar neužsitikrino vietos atkrintamosiose varžybose.

Žalgiriečių žaidimo kokybė gerėjo kiekviename kėlinyje – pirmajame komanda žaidė neblogai, antrajame – gerai, trečiajame – labai gerai. Tačiau sportas ne visada yra teisingas – beprotišką persvarą turėję ir dešimtis progų sukūrę aikštės šeimininkai liko be nieko.

„Kartais dar nesugebame kontroliuoti savo didžiulio noro. Kartais mums per sunku žaisti vadinamuoju pirmuoju numeriu. Pozityvo rungtynėse buvo daug, tačiau gerai puldami, tiesiog privalome išvengti tokių klaidų, po kokių šiandien mums krito įvarčiai. Turime labai mažai laiko pataisymams, tačiau bandysime“, – apie rungtynes kalbėjo „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Aigars Ciprus.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, vilniečiai išsiveržė į priekį, tačiau nespėję pasidžiaugti, praleido įvartį į savo vartus. Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ pradėjo spausti varžovus, kurti progas, visgi įvartį įmušė svečiai.

Panašiai klostėsi ir trečiasis kėlinys. Vilniaus komandos persvara dar labiau išaugo. Per šias dvidešimt minučių „Žalgiris“ atliko net 19 metimų į varžovų vartų plotą, sukūrė bent dešimt „mirtinų“ progų, tačiau ritulys į vartus įskriejo tik vieną kartą.

„Briansk“ ekipa į šeimininkų vartų plotą trečiajame kėlinyje metė tik tris kartus, tačiau vienas iš tų metimų buvo tikslus.

Kalbant apie pozityvius dalykus, džiugina tai, kad net pralaimėdama 1:3, „Žalgirio“ ekipa ne tik nenuleido rankų, tačiau dėjo visas pastangas situacijai pakeisti.

Likus žaisti keturias minutes, Vladislavas Nikulinas gražiu metimu sušvelnino atsilikimą. „Briansk“ ritulininkai visiškai susispaudė gynyboje, o „Žalgiris“ vien tik puolė.

Likus žaisti pusantros minutės, A.Ciprus vartininką pakeitė šeštu aikštės žaidėju, tačiau ir tai nedavė rezultato.

Per paskutines 14 sekundžių, „Žalgiris“ turėjo kiekybinį pranašumą, deja..

Dar vienas rungtynes šios komandos tarpusavyje žais trečiadienį 19.00 valandą Elektrėnuose.