200 m distancijoje - auksiniai lietuvių yriai

2013 07 15 11:43
Jevgenijus Šuklinas. Reuters/Scanpix nuotrauka

Loondono olimpinių žaidynių vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas ir baidarininkas Ignas Navakauskas Kazanėje (Rusija) vykstančioje universiadoje pirmadienį iškovojo auksą.

Pirmadienio rytą pirmasis nudžiugino kanojininkas J.Šuklinas, jis finale 200 m distanciją įveikė greičiausiai - per 38,950 sekundės. Antras finišavo rusas Andrejus Krajtoras (39,128 sek.), trečias - baltarusis Artiomas Kozyris (40,401). O netrukus tokioje pačioje distancijoje triumfavo dar vienas Lietuvos atstovas baidarininkas I.Navakauskas. Jis 200 m sprinto rungtyje iškovojo auksą - 34,311 sekundės. Universiados vicečempiono titulas atiteko italui Manfredi Rizza (34,651 sek.), bronzos medalį pelnė rusas Olegas Charitonovas (34,724).