A. Didžbalis vėl renka medalius

2014 11 14 20:55
A. Didžbalis Reuters/Scanpix nuotrauka

Po 2 metų diskvalifikacijos sugrįžęs sunkiaatletis Aurimas Didžbalis pasaulio čempionate Almatoje (Kazachstanas) pelnė bronzos medalį. Dvikovėje jis iškėlė 399 kilogramus.

Rovimo rungtyje klaipėdietis taip pat pelnė mažąjį sidabro medalį: iškėlė 185 kg sverį.

Pasirodymas stūmimo rungtyje nebuvo toks sėkmingas - 214 kg iškėlęs A. Didžbalis užėmė penktą vietą.

Lietuvį aplenkė tik du Kazachstano sportininkai: auksą laimėjo Zhasulanas Kydyrbajevas (408 kg), sidabrą - Vladimiras Sedovas (407 kg).

Kitas Lietuvos sunkiaatletis Žygimantas Stanulis svorio kategorijos iki 94 kg varžybose liko 13-as (373 kg).

Iki tol didžiausias A. Didžbalio karjeros laimėjimas buvo 2011 metais pelnytas Europos pirmenybių bronzos medalis.