A.Gomelskio taurės turnyras prasidėjo rusų pergale

2012 09 29 18:30
Užsienio spaudos nuotr.

Maskvoje vykstančio Aleksandro Gomelskio taurės krepšinio turnyro pirmajame pusfinalyje Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" nugalėjo Pirėjo "Olympiacos" rezultatu 82:79.

Graikijos komanda, kurioje rungtyniauja ir lietuvis Martynas Gecevičius, prieš paskutinį rungtynių ketvirtį savo rankose turėjo iniciatyvą ir septynių taškų pranašumą 65:58. Gera "Olympiacos" gynyba ir rezultatyvus puolimas, taip pat puikiai pataikant ir tolimus metimus, galėjo atimti viltį siekti pergalės iš bet kurios komandos. Tik ne iš "Lokomotiv-Kuban"...

Ketvirtajame kėlinyje viena geriausių Rusijos pirmenybių ekipų "padidino apsukas". Išlyginus rezultatą, rungtynių pabaigoje minimali persvara lydėdavo tai vienos, tai kitos komandos pastangas. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" atkaklus ryžtas laimėti rungtynes, paremtas taikliomis baudomis į varžovų krepšį paskutinėmis minutėmis bei nuožmiu darbu gynyboje, priverčiant priešininkus klysti, buvo vainikuotas pergale. Prie Rusijos komandos sėkmės svariai, ypač sėkmingai ginantis, prisidėjo Simas Jasaitis.

Turnyro finale "Lokomotiv-Kuban" susitiks su kito pusfinalio, kuriame kovos Maskvos CSKA ir Kauno "Žalgiris", nugalėtoju.