A. Murray'us ir vėl stipriausias tarp tenisininkų

2016 08 15 15:10
Andy Murray'us tapo pirmuoju tenisininku, kuriam pavyko triumfuoti dvejose olimpiadose. Reuters/Scanpix nuotrauka

Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių medalių dalybas baigė teniso turnyro dalyviai.

2012 metų Londono žaidynėse iškovotą čempiono titulą vyrų vienetų varžybose apgynė 29 metų škotas Andy Murray'us. Finale jis po 4 valandas trukusios kovos 7:5, 4:6, 6:2, 7:5 įveikė praėjusių žaidynių bronzos medalininką 27-erių argentinietį Juaną Martiną del Potro.

Škotijos tenisininkas tapo pirmuoju šios sporto šakos atstovu, kuriam pavyko triumfuoti dvejose olimpiadose.

Moterų vienetų varžybų olimpine čempione tapo ne vieną staigmeną Rio de Žaneire pateikusi Monica Puig iš Puerto Riko. /SIPA/Scanpix nuotrauka

Bronzos medalis vyrų vienetų varžybose atiteko 26-erių japonui Kei Nishikori. Šis per nepilnas tris valandas 6:2, 6:7 (1:7), 6:3 nugalėjo trisdešimtmetį ispaną Rafaelį Nadalį.

Moterų vienetų varžybų olimpine čempione tapo ne vieną staigmeną Rio de Žaneire pateikusi 22 metų Monica Puig iš Puerto Riko. Finale tik 34 vietą pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge užimanti M. Puig 6:4, 4:6, 6:1 įveikė antrąją planetos raketę vokietę Angeliquę Kerber. Bronza atiteko čekei Petrai Kvitovai, mažajame finale 7:5, 2:6, 6:2 nugalėjusiai amerikietę Madison Keys.

Mišrių dvejetų varžybose triumfavo amerikiečiai Bethanie Mattek-Sands ir Jackas Sockas. Pora finale 6:7 (3:7), 6:1, (10:7) šventė pergalę prieš tautiečius Venus Williams ir Rajeevą Ramą. Bronzą iškovojo čekai Lucie Hradečka ir Radekas Štepanekas, 6:1, 7:5 įrodę pranašumą prieš Indijos duetą Sanią Mirzą bei Rohaną Bopanną.