A. Sereikaitė neiškovojo antro medalio

2015 02 13 18:51
Agnė Sereikaitė (pirma iš kairės). AFP/Scanpix nuotrauka

Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė moterų greito čiuožimo trumpuoju taku 1000 m nuotolio finale liko ketvirta.

Su trijomis Pietų Korėjos sportininkėmis finale besivaržiusi lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 38,247 sekundės. Auksas atiteko korėjietei Alang Kim (1 min. 37,321 sek.)

Iki rungties finalo atvedusiuose čiuožimuose A. Sereikaitės laikas buvo kur kas geresnis, ji triskart finišavo pirma: atrankoje (1 min. 32,116 sek.), ketvirtfinalyje (1 min. 32,762 sek.) ir pusfinalyje (1 min. 31,131 sek.).

Primename, kad ketvirtadienį A. Sereikaitė pasipuošė bronzos medaliu 500 m distancijos rungtyje.