A.Sereikaitė pasaulio čempionate pateko į pusfinalį ir užėmė 18 vietą

2014 03 15 8:06

Monrealyje (Kanada) penktadienį prasidėjo pasaulio greitojo čiuožimo čempionatas, kuriame, kaip ir olimpiadoje, startuoja viena Lietuvos sportininkė – Agnė Sereikaitė. 1500 m rungtyje startavo 38 čiuožėjos, iš kurių į pusfinalį pateko 20 geriausių (dvi iš jų varžovėms pažeidus taisykles).

Atrankos čiuožime A.Sereikaitė tarp 6 čiuožėjų finišavo trečia (2 min. 23,583 sek.) bei parodžiusi antrą geriausią laiką tarp trečias vietas užėmusių sportininkių pateko į pusfinalį. Deja, ten lietuvė finišavo paskutinė – šešta (laikas 2 min. 29,063 sek.) – bei galutinėje įskaitoje užėmė 18 vietą.

„Esu patenkinta pasirodymu 1500 m rungtyje. Pusfinalyje tikėjausi lengvesnio užbėgimo, nes nučiuožtas laikas buvo vienas iš geriausių, bet nieko tokio, tikiuosi ryt pasirodysiu dar geriau“, – SportIN.lt sakė A.Sereikaitė.

Pasaulio čempionate Kanadoje Lietuvos čiuožėja startavo nepraėjus nė savaite po Turkijoje vykusių planetos jaunimo pirmenybių. Prieš šias varžybas A.Sereikaitė dalyvavo Sočio olimpinėse žaidynėse.

„Šis sezonas buvo labai įtemptas, daug svarbių varžybų, kuriose reikėjo rodyti gerą formą. Žinoma, kad esu pavargusi, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Bet tai yra sportas ir tai normalu. Dabar reikia susikaupti, sutelkti visas likusias jėgas ir sėkmingai baigti šį sezoną.“

Sočio žiemos olimpinių žaidynių 1500 m distancijoje A.Sereikaitė taip pat pateko į pusfinalį ir užėmė 16 poziciją.

Ant pasaulio čempionato 1500 m rungties garbės pakylos kopė trys Pietų Korėjos sportininkės: auksą iškovojo Suk Hee Shim (2 min. 34,423 sek.), aplenkusi Alang Kim (2 min. 34,717 sek.) bei Seung-Hi Park (2 min. 34,838 sek.).

Pasaulio čempionate Lietuvos čiuožėja dar startuos dvejose rungtyse – 500 m ir 1000 m nuotoliuose.