A.Sereikaitė tapo 500 m greitojo čiuožimo Europos čempione

2013 03 16 19:14
Agnė Sereikaitė

Šeštadienį Italijos kalnų miestelyje Baselga di Pine tęsiasi Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku jaunimo taurės turnyro etapas, kuris dar vadinamas Europos jaunimo čempionatu.

Antrą aukso medalį iš eilės iškovojo Agnė Sereikaitė, kuri nugalėjo 500 metrų lenktynėse. 18-metė lietuvė buvo nepralenkiama, nors ant kulnų jai mynė vengrėZofija Konija.

Priminsime, kad penktadienį A.Sereikaitė laimėjo ir 1500 m lenktynes. Šeštadienį lietuvės dar laukia 1000 m lenktynių atranka, o finalas vyks sekmadienį.

Mūsiškė siekia penkis kartus iš eilės laimėti visas rungtis šiose varžybose, kuriose dalyvauja tik 16 griečiausių čiuožėjų iš visos Europos.