A. Sereikaitei atiteko Europos čempionato bronza

2015 01 25 18:57
Agnė Sereikaitė AFP/Scanpix nuotrauka

Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse Olandijoje Agnė Sereikaitė 1000 m rungtyje užėmė trečią vietą tarp 35 čiuožėjų ir pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo Europos čempionato bronzą.

Lietuvos sportininkė šios rungties ketvirtfinalyje laimėjo trečią čiuožimą (1 min. 38,478 sek.), aplenkusi tris varžoves - rusę Jevgeniją Zacharovą (1:38,534), lenkę Patrycją Maliszewską (1:38,916 bei olandę Suzannę Schulting (1:39,198).

Pusfinalyje A. Sereikaitė antrajame čiuožime vėl buvo geriausia (1:33,605). Keturių dalyvių pagrindiniame A finale lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 35,758 sek. ir tenkinosi bronzos medaliu.

Auksą 1000 m rungtyje pelnė rusė Sofija Prosvirnova (1:35,395), sidabro medalis atiteko italei Ariannai Fonfanai (1:35,536), o ketvirta liko britė Charlotte Gilmartin (1:35,833).