A.Sereikaitei teks pasistengti

2013 10 07 14:09
LŽ archyvo nuotrauka

Pietų Korėjos sostinėje Seule surengtame 2013-2014 metų sezono greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio taurės varžybų antrajame etape ne itin sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė.

Geriausiai Agnei sekėsi 500 m distancijoje - iškopusi į ketvirtfinalį ji tarp 52 dalyvių buvo penkiolikta (53,184 sek.). Šioje distancijoje nugalėtoja tapo kinė Meng Wang (42,997 sek.), sidabrą pelnė jos tėvynainė Kexin Fan (43,130), bronzą - italė Arianna Fontana (43,351).

1500 m distancijoje A.Sereikaitė irgi nužygiavo tik iki ketvirtfinalio ir tarp 53 dalyvių užėmė 27 vietą (2:27,935). Finale triumfavo varžybų šeimininkė Alang Kim (2:22,554), antra buvo kita Pietų Korėjos čiuožėja Suk Hee Shim (2:23,032), trečia - kanadietė Valerie Maltais (2:24,863).

Čiuoždama 1000 m Lietuvos atstovė antrajame etape buvo diskvalifikuota ir tarp 52 sportininkių jai atiteko 34 pozicija. Šios rungties nugalėtojos laurai atiteko korėjietei Suk Hee Shim (1:29,369), sidabrą ir bronzą pelnė jos tėvynainės atitinkamai Seung-Hi Park (1:29,459) bei Alang Kim (1:30,748).