A.Sereikaitės startai Azijoje

2013 09 30 12:28
A.Sereikaitė (priekyje) siekia kelialapio į Sočio olimpiadą.  LŽ archyvo nuotrauka

Kelialapio į 2014-ųjų žiemos olimpines žaidynes Sočyje siekianti Agnė Sereikaitė savaitgalį Šanchajuje (Kinija) surengtame greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio taurės pirmajame etape jėgas išbandė trijose rungtyse.

Aukščiausią - devintąją – poziciją 18-metė lietuvė užėmė su konkurentėmis lenktyniaudama 1000 m distancijoje. Ten nugalėtoja tapo korėjietė Shim Suk Hee, antra finišavo jos tėvynainė Alang Kim, trečia – kinė Li Jianrou.

500 m distancijoje Agnė buvo trylikta. Pirmąją ir antrąją vietas užėmė kinės Kexin Fan ir Park Seung Hi, trečia finišavo kanadietė Marianne St-Gelais.

Čiuoždama 1500 m A.Sereikaitė šioje rungtyje tenkinosi 19 vieta. Nugalėtojos titulą iškovojo, kaip ir 1000 m distancijoje, korėjietė S.Suk Hee, antrą sidabro medalį pelnė jos tėvynainė A.Kim, bronza atiteko olandei Jorien Ter Mors.

Pirmajame pasaulio taurės etape Kinijoje kartu su A.Sereikaite dalyvavo ir Čekijos bei Slovakijos čiuožėjos, su kuriomis Agnė jau ne vienus metus treniruojasi Čekijoje: čekė Katerina Novotna 1500 m distancijoje užėmė 22 vietą, 500 m - 34-ąją, 1000 m -15-ąją; slovakė Tatjana Bodova 1000 m distancijoje liko 50-a, o 1500 m ir 500 m čiuožimo rungtyse nestartavo. Pasaulio taurės antrasis etapas vyks šį savaitgalį Seule (Pietų Korėja), tad dabar A.Sereikaitė negrįš į Europą - minėtoms varžyboms ji rengsis Azijoje.