"Afrikos mūšyje" Nigerija palaužė Tunisą

2012 07 29 13:14
Tuniso krepšį atakuoja Nigerijos komandos lyderis Alade Aminu. /Reuters/Scanpix nuotr.

Londono olimpinėse žaidynėse prasidėjusiame krepšinio turnyre susitiko Lietuvos rinktinės varžovės grupėje - Nigerijos ir Tuniso komandos. Pirmąją pergalę rezultatu 60:56 (18:7, 13:8, 14:16, 15:25) iškovojo Nigerijos krepšininkai.

Rungtynių pradžioje sąlygas aištelėje diktavę Nigerijos atstovai netruko išsiveržti į priekį ir po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo penkiolikos taškų skirtumu 31:15. Tačiau po didžiosios pertraukos savas taisykles varžovams taikyti pradėjo jau Tuniso rinktinė. Laimėjusi trečiąjį ketvirtį dviem, o ketvirtąjį dešimčia taškų, Tuniso komanda sugebėjo atkurti ir išlaikyti intrigą rungtynėse iki pat jų pabaigos.

Vis dėlto, taškas į tašką vykusioje rungtynių pabaigos dramoje sėkmingiau žaidė Nigerijos rinktinė, kuri, kol kas, tapo A grupės lydere.

Nigerija: Alade Aminu 15, Ike Diogu 13, Al-Farouqas Aminu 10, Tony Skinnas 7.

Tunisas: Amine Rzigas 18, Macramas Ben Romdhane ir Marouanas Kechridas po 12, Mouradas El Mabroukas 8.

Primename, kad A grupėje, be Nigerijos ir Tuniso rinktinių, taip pat žaidžia Lietuvos, JAV, Prancūzijos ir Argentinos komandos.

Lietuvos rintinė pirmas olimpinio turnyro rungtynes šiandien vakare žais su Argentina.