Alytuje gerinami plaukimo rezultatai

2014 02 21 11:19
Panevėžietis Danas Rapšys džiugina savo gerbėjus. Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Olimpinio dydžio Alytaus baseine vyksta Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės, jose dalyvauja per 200 plaukikų iš vienuolikos skirtingų plaukimo mokyklų bei sporto klubų.

Jau išdalyta 13 medalių komplektų.

Panevėžietis Danas Rapšys užtikrintai laimėjo sau neįprastą 100 m plaukimo peteliške rungtį ir pasiekė geriausią sezono rezultatą - 53,91 sek. Be to, Danas puikiai įveikė 4x100 m laisvuoju stiliumi estafetės pirmąjį etapą (50,55 sek.), tai - geriausias laikas šį sezoną.

Vilniaus vandens sporto mokyklos auklėtinis Povilas Strazdas laimėjo 200 m laisvuoju stiliumi nuotolį (1:50,22) ir pagerino asmeninį rezultatą.

Pirmąsias vietas iškovojo ir Mantas Auruškevičius (200 m krūtine - 2:17,78), Eva Gliožerytė (50 m laisvuoju stiliumi - 26,71 sek.), Ugnė Mažutaitytė (100 m nugara -1:05,86), Gytis Stankevičius (50 m nugara - 26,21 sek.), Goda Overlingaitė (50 m krūtine - 33,40 sek.).

Ištvermę ketvirtadienį demonstravo panevėžietės Joana Ulytė ir Viktė Labanauskaitė, jos laimėjo atitinkamai 400 m laisvuoju stiliumi (4:33,60) ir 400 m kompleksinio plaukimo (5:08,67) rungtis.

Moterų 200 m plaukimo peteliške rungtyje triumfavo Alina Taran (2:27,45), o vyrų 400 m kompleksinio plaukimo varžybas laimėjo Edgaras Štura (4:38,54).

Moterų estafetę 4x100 m laisvuoju stiliumi laimėjo Šiaulių plaukimo mokyklos "Delfinas" atstovės (4:04,55), analogiškoje vyrų rungtyje greičiausia buvo Vilniaus vandens sporto mokyklos pirmoji komanda (3:31,27).

Po pirmos varžybų dienos komandinėje įskaitoje pirmauja Panevėžio "Žemynos" plaukikai, iškovoję po tris visų spalvų medalius.