TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Alytuje paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

2016 02 07 14:42
Visų grupių čempionai. Organizatorių nuotrauka

Šeštadienį Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2016-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“), jaunimo grupėje geriausiai pasirodė Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina“), jaunių II grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių I grupės aukso medalių laimėtojais tapo Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“), o jaunučių II grupėje laimėtojais tapo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“).

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

1. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“)

2. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“)

3. Ivan Khlebutin – Megė Šerniūtė (Kauno „Kaspinas“ – Klaipėdos „Žingsnis“)

4. Edvin Belousov – Elizabett Gross (Vilniaus „Ratuto“)

5. Mantas Milkevičius – Austėja Milkevičiūtė (Alytaus „Alemana“)

6. Denis Samochvalovas – Urtė Andriulionytė (Vilniaus „Vijūnas“)

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

1. Einoras Degutis – Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina“)

2. Karol Michal Tomecki – Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“)

3. Andrey Kovalev – Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“)

4. Matas Klupšas – Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena“)

5. Nedas Jonaitis – Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas“)

6. Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 9 poros.

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“)

2. Danila Sitov – Skaistė Svajonė Jazilionytė (Klaipėdos „Žuvėdra“)

3. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“)

4. Gustas Kirkliauskas – Žymantė Bernatavičiutė (Alytaus „Alemana“)

5. Arijus Gailevicius – Brigita Mockute (Kauno „Rolo“)

6. Kasparas Arys – Rugilė Kičiatovaitė (Palangos „Svivelis“)

Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunių I grupės rezultatai:

1. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“)

2. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

3. Gytis Lizdenis – Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas“)

4. Emilis Skripkiūnas – Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana“)

5. Martynas Pranckus – Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Pinavija“)

6. Dovydas Augustinavičius – Emilė Čepaitė (Šiaulių „Šypsena“)

Jauniučių II grupės finalo rezultatai:

1. Kipras Burneikis – Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“)

2. Kipras Kūra – Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis“)

3. Augustas Mikalauskis – Stella Hakobyan (Vilnius „Ratuto“ – VMSC)

4. Kristupas Zandovas – Agneta Andrejavaitė ( Klaipėdos – Rietavo „Klaipėdos šokių akademija“)

5. Aronas Bagdevičius – Reda Juchnevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“)

6. Marijus Mockus – Evelina Mingelaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija“)

Grupėje varžėsi 8 poros.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"