Antras G. Titenio rekordas

2015 12 02 19:01
Giedrius Titenis per dieną dukart gerino šalies rekordą. LŽ archyvo nuotrauka

Du Lietuvos rekordai per dieną, tačiau iki medalio pritrūko. Taip trečiadienį, pirmą Europos čempionato trumpame (25 metrų ilgio) baseine Izraelyje dieną pasirodė Giedrius Titenis.

Trečiadienio vakarą vykusiame 50 m plaukimo krūtine finale Lietuvos sportininkas finišavo penktas. Jo laikas – 26,38 sekundės. Sykiu tai Lietuvos rekordas. Ankstesnis (26,45 sek.) išsilaikė neilgai – tik pusdienį.

Europos čempionu tapo ir titulą apgynė Slovėnijos sportininkas Damiras Dugonjičius (26,20 sek.). Sidabras atiteko britui Adamui Peaty, o bronzos medaliais pasidabino iškart du sportininkai: rusas Olegas Kostinas ir airis Alexanderis Murphy finišavo vienodai – per 26,35 sek.

Pusfinalyje G. Titenis nuotolį įveikė per 26,58 sek. ir buvo ketvirtas antrame plaukime bei septintas tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių. Atrankos varžybose Giedrius distanciją įveikė per 26,45 sek. ir 0,46 sek. pagerino paties 2013 metais pasiektą Lietuvos rekordą. LŽ