Antroji R. Berankio pergalė atviro JAV teniso čempionato kvalifikacijoje

2014 08 22 9:57
R. Berankis AFP/Scanpix nuotrauka

Ketvirtojo, paskutinio, šių metų Didžiojo kirčio serijos teniso turnyro - atviro JAV čempionato atrankos varžybose 24-erių Ričardas Berankis (ATP-118) iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Atrankoje štuntas skirstytas lietuvis antrajame rate 2:6, 6:1, 6:1 nugalėjo 18-metį amerikietį Colliną Altamirano (ATP-837) ir jau pelnė 16 ATP reitingo taškų bei 13 351 dolerio čekį. Čempionato prizų fondas - 36 mln. JAV dolerių.

Pirmajame rate R. Berankis 6:3, 6:2 sutriuškino 646-ąją planetos raketę 19-metį amerikietį Mackenzie McDonaldą (ATP-646).

Lemiamą dvikovą dėl vietos pagrindiniame turnyre R.Berankis žais su 28-erių rusu Aleksandru Kudriavcevu (ATP-146), kuris antrajame rate 6:3, 6:3 įveikė savo vienmetį argentinietį Martiną Alundą (ATP-192).

R.Berankiui tai jau trečiasis "US Open" turnyras. Geriausiai jam sekėsi 2010 metais, kai pateko į antrąjį pagrindinių varžybų ratą. 2013-aisiais Ričardas pateko į pagrindines varžybas ir pralaimėjo jau pirmajame rate.