Antrosios lygiosios

2013 03 23 7:42

Kovo 22 d. Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė žaidė pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos rinktines, kurios baigėsi lygiosiomis.

Nuo pat rungtynių pradžios slovakai mėgino spausti lietuvius, tačiau mūsų rinktinei pavyko apsiginti ir 19-ą minutę išsiveržti į priekį po taiklaus Darvydo Šerno smūgio. Slovakų šis įvartis nedemoralizavo ir 40-ą minutę lietuviams atsirevanšavo Martinas Jakubko. Likusį rungtynių laiką slovakai dar ne kartą mėgino atakuoti lietuvių vartus, tačiau įvarčio nebeįmušė ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bosnija ir Hercegovina 4 3 1 0 15:2 10

2. Graikija 4 3 1 0 5:1 10

3. Slovakija 5 2 2 1 6:4 8

4. Lietuva 5 1 2 2 4:7 5

5. Latvija 5 1 1 3 6:9 4

6. Lichtenšteinas 5 0 1 4 2:15 1

Kitas grupės rungtynes Lietuvos rinktinė birželio 7 dieną namuose žais su Graikijos vienuolike. Pirmąsias šių komandų rungtynes Graikijoje šeimininkai laimėjo 2:0.