LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Aštuoniolikmečių rinktinė iškovojo pirmąją pergalę Europos čempionate

2017 07 31 9:43
musukrepsinis.lt nuotrauka

Lietuvos vaikinų (U18) rinktinė iškovojo pirmąją pergalę Europos pirmenybėse. Gedimino Petrausko auklėtiniai po permainingos kovos rezultatu 75:57 (22:17, 8:21, 22:6, 23:13) įveikė Slovėnijos ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo Lietuvos rinktinė ir po pirmojo kėlinio pirmavo 22:17. Antrajame ketvirtyje Slovėnijos ekipa pasivijo lietuvius ir kėlinio galą laimėjusi 10:1 įsiveržė į priekį 38:30. Po ilgosios pertraukos grįžę lietuviai dominavo trečiajame ketvirtyje ir varžovams leidę pelnyti vos 6 taškus susigražino pranašumą. Paskutiniajame susitikimo kėlinyje Lietuvos rinktinė tik dar labiau padidino rungtynių skirtumą ir rezultatu 75:57 įveikė Slovėnijos ekipą.

LIETUVA U18: A. Velička 15 tšk., G. Vasiliauskas 14 tšk., L. Uleckas 13 tšk.

SLOVĖNIJA U18: N. Klavzar 13 tšk., D. Kralj 11 tšk, M. Mlakar 10 tšk.

Kitose grupės rungtynėse lietuviai susitiks su Graikijos rinktine.