Australai neatsilaikė prieš ispanus

2012 07 18 12:47
Pau Gasolis - vėl prie Australijos rinktinės krepšio. /AFP/Scanpix nuotr.

Olimpiadai besirengianti Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė kontrolinėse rungtynėse po atkaklios kovos 75:69 (19:16, 16:19, 19:18, 21:16) palaužė Australijos krepšininkus.

Vieni pretendentų į aukščiausius olimpinius apdovanojimus ispanai energingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo kelių taškų pranašumą. Tačiau antrame ketvirtyje australai atstatė pusiausvyrą ir didžiąją pertrauką komandos pasitiko esant lygiam rezultatui 35:35.

Trečiajame kėlinyje Australijos rinktinė greitai išsiveržė į priekį, tačiau ispanai ne tik neleido jiems atitrūkti, bet ir susigrąžino minimalią persvarą 54:53.

Lemiamamo ketvirčio viduryje pakiliai rungtyniavę australai dar turėjo nežymią persvarą. Tačiau aikštelės šeimininkai surengė triuškinantį spurtą 15:0 ir nokautavo priešininkus.