Autsaideriai atsirevanšavo „Žalgiriui“

2015 02 06 12:32
hczalgiris.eu nuotrauka

Vilniaus „Žalgirio“ ledo ritulininkai nepasinaudojo galimybe užsitvirtinti vietą atkrintamosiose varžybose – jie namų rungtynes rezultatu 2:3 pralaimėjo „Kristall El“ ekipai, kuriai šios pergalės net nereikėjo.

Vilniečiai labai didele sparta pradėjo rungtynes. Tai jiems leido per pirmąją minutę susikurti du gerus epizodus prie varžovų vartų. Abiem atvejais įmušti nepavyko. Vėliau, pasinaudoti galimybėmis žaidžiant penki prieš keturis taip pat nepavyko. Dar vėliau, varžovų vartininkas užsidirbo 5+20 baudos minutes, tačiau ir vėl jokio rezultato.

Atrodo, kad palyginus lengva pradžia „Žalgiriui“ padarė meškos paslaugą – komanda pradėjo žaisti žymiai žemiau savo galimybių ribos.

„Pirmąjį kėlinį pavadinčiau visišku „fiasko“. Jokio nusiteikimo, jokios koncentracijos. Atrodo, kad po rungtynių Rossoše sparnai kai kam visgi užaugo“, – kritikos savo auklėtiniams negailėjo treneris Aigars Ciprus.

Maskvos srities komanda per pirmąjį kėlinį sukūrė vos dvi progas ir jas abi vainikavo įvarčiais, tačiau vilniečiai per paskutines tris kėlinio minutes nepasinaudojo dviem mirtinais šansais. Visgi, nepaisant itin nesėkmingo pirmojo kėlinio, neatrodė, kad „Žalgiris“ šiose rungtynėse neatsities.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pasiūlė dar greitesnį tempą. Toks žaidimo pakeitimas iš pradžių leido sušvelninti atsilikimą, o po to jį visai panaikinti. Po antrojo kėlinio 2:2.

Trečiasis kėlinys priminė katino žaidimą su pele. Žalgiriečiai turėdami didžiulę teritorinę persvarą jos įvarčiais nepavertė, o varžovai, sulaukę momento, kai žais daugumoje, pelnė pergalingą įvartį.

Rungtynių pabaiga priminė ne jaunimo čempionatą, o tikrą karą. Karą, kurį šįkart laimėjo svečiai.

„Norint tobulėti, reikia ir tokių rungtynių. Tik klysdami žaidėjai gali augti. Šiandien mūsų komandoje nežaidė Vadimas Miščukas, kuriam po trejų itin sunkių rungtynių leidau pailsėti. Be to, norisi, kad komandoje žaidėjai ir būtų žaidėjais, o ne statistais“, – kalbėjo A. Ciprus.

Kitas dvejas rungtynes, vasario 10 ir 11 dienomis Elektrėnuose, „Žalgiris“ žais su „Briansk“ ritulininkais, esančiais dviem pozicijomis žemiau atkrintamųjų rungtynių borto.

„Žalgiris“ – „Kristall El“ 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Žalgiris“: N. Brusovas, D. Gurkovas,

Kristal El“: O. Popovas, A. Borko, D. Rozanovas.