Bėgikų šventė Druskininkuose

2012 05 08 5:56

"Druskininkų Puma pusmaratonyje" triumfavo Diana Lobačevskė ir Mindaugas Viršilas.

Tradicinis renginys Lietuvos kurorte vyko jau trečią kartą. Prie staro linijos stojo per 600 Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos bėgikų.

Moterų elito grupėje nugalėtojos titulą iškovojo olimpietė Diana Lobačevskė. Ji 21 km įveikė per 1.16:03. Antra finišavo Gytė Norgilienė (1.23:44), trečia - Milda Vilčinskaitė (1.26:56).

"Pergalė buvo nesunki, tačiau man labai naudinga, - po finišo džiaugėsi D.Lobačevskė. - Po sunkių treniruočių režimo buvo smagu dalyvauti varžybose. Renginys labai patiko. Per kelerius metus jis labai pasistūmėjo į priekį."

Į Druskininkus D.Lobačevskė atvyko likus kelioms dienoms iki pusmaratonio ir apsistojo "Grand SPA Lietuva". Pasak sportininkės, šiame sveikatingumo ir poilsio komplekse puikios sąlygos dirbti ir ilsėtis: gydykla, procedūros, vandens parkas - viskas po vienu stogu".

Vyrų elito bėgimą laimėjo Mindaugas Viršilas. "Pilėnų" klubui atstovaujantis sportininkas 21 km įveikė per 1.10:21. Antrąją vietą užėmė Saulius Valalis (1.15:20), trečias liko Kazekas Mateuszas (1:15:50).

10,5 km distancijoje greičiausi buvo Dovydas Stašys (35:18) ir Renata Siliuk (47:14). 5 km lenktynėse geriausiai sekėsi Mindaugui Norbutui (16:41) ir Rūtai Marijai Trimonytei (22:18).

Pusmaratonio estafetėje, kur dviem komandos nariams teko įveikti po 10,5 km, triumfavo Vaidas Kazakevičius ir Vaidas Davidavičius (21:56; "Vievis").