Biatlonininkai jau rengiasi sprintui

2013 02 09 8:17

Mišrios estafetės (2 po 6 km ir 2 po 7,5 km) lenktynėmis ketvirtadienį Čekijoje prasidėjo pasaulio biatlono čempionatas. Lietuvos komanda - Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas - buvo aplenkta ratu ir užėmė 25 vietą.

Mūsiškiai pranoko tik varžovus iš Didžiosios Britanijos ir Pietų Korėjos. N.Kočergina pirmąjį etapą baigė paskutinė 27-a, D.Rasimovičiūtė po antrojo etapo pakilo į 25 poziciją, K.Dombrovskis nukrito į 26-ąją, o T.Kaukėnas sugrąžino 25 vietą. Aukso medalius trečią kartą iš eilės iškovojo vos keturis papildomus šovinius panaudoję Norvegijos biatlonininkai. Tora Berger, Synnoeve Solemdal, Tarjei Boe ir Emilis Hegle Svendsenas distancijoje sugaišo 1 valandą 12 minučių 4,9 sekundės ir 20 sekundžių aplenkė po šešerių metų vėl sidabrą iškovojusį Prancūzijos kvartetą. Bronzos medalius pirmą kartą mišrių estafečių istorijoje iškovojo pirmenybių šeimininkai Čekijos biatlonininkai.