Biatlonininkai rengiasi sezonui

2014 10 15 13:40
Moterų čempionato prizininkės: (iIš kairės) Natalija Kočergina, Natalija Paulauskaitė, Diana Rasimovičiūtė. Vytauto Strolios nuotraukos

Ignalinoje surengtų Lietuvos vasaros biatlono čempionato bei olimpinio čempiono Algimanto Šalnos taurės varžybų nugalėtojais tapo Natalija Paulauskaitė ir Karolis Dombrovskis.

Dar rugpjūtį paaiškėjo šalies čempionai kroso bei sprinto riedslidėmis rungtyse, o šįkart sportininkai dalyvavo asmeninių lenktynių riedslidėmis varžybose.

Nestartuojant Tomui Kaukėnui, dar vieną Lietuvos čempiono titulą iškovojo Karolis Dombrovskis. 5 baudos minutes "uždirbęs" biatlonininkas 20 km distanciją įveikė per 58:09, jis 2:17 aplenkė Roką Suslavičių (5 netaiklūs šūviai).

Trečiąją vietą užėmė biatlono subtilybes tebebandantis perprasti iš slidinėjimo sporto atėjęs Vytautas Strolia, kuris šaudykloje suklydo 10 kartų ir K.Dombrovskiui pralaimėjo 6 min. 15 sek.

Moterų 15 km asmeninėse lenktynėse dalyvavo ir į biatlono trasas vėl sugrįžusi Diana Rasimovičiūtė. Šioje rungtyje pirmąją vietą užėmė Natalija Paulauskaitė (5 netaiklūs šūviai, visi - šaudant gulomis), distanciją riedslidėmis ji įveikė per 55:52. Net 10 kartų šaudydama suklydusi, bet įspūdingą greitį demonstravusi Natalija Kočergina nuo čempionės atsiliko vos 53 sekundėmis. Trečia liko D. Rasimovičiūtė, "uždirbusi" 8 baudos minutes (atsiliko 4:15).

Jaunimo grupėje pirmąją vietą iškovojo Arnoldas Mikelkevičius, jaunių čempionais tapo Radoslavas Aleksandrovas ir Rūta Banytė.

Vyrų čempionato prizininkai: (iš kairės) Rokas Suslavičius, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia.