Blogiausios Mariaus rungtynės

2009 11 10 0:00
Italijos čempionato rungtynėse su "Cagliari" M.Stankevičius (kairėje) buvo išvytas iš aikštės.

Lietuvos futbolininkas Marius Stankevičius Italijos elitinėje futbolo lygoje Serie A sekmadienį sužaidė blogiausias rungtynes šį sezoną.

Genujos "Sampdoria" klubui atstovaujantis lietuvis 12-ojo turo rungtynėse svečiuose su "Cagliari" pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pašalintas iš aikštės, o jo komanda pralaimėjo 0:2, abu įvarčius praleidusi per paskutines penkias minutes. Po įvartį nugalėtojams pelnė Daniele Conti (85 min.) ir Alessandro Matri (89 min.).

Pirmojo kėlinio viduryje M.Stankevičius aikštės centre nepataikė į kamuolį ir netrukus "Cagliari" surengė ataką, kurios pabaigoje pataikė į virpstą. Dar didesni nemalonumai Lietuvos rinktinės nario laukė 42 minutę. "Sampdoria" gynėjas nespėjo paskui varžovą Jeda ir netrukus kliudė jį. Jeda krito ant vejos, o teisėjas nedvejodamas parodė M.Stankevičiui raudonąją kortelę.

Šį sezoną 11 iš 12 rungtynių startinėje "Sampdoria" sudėtyje pradėjęs lietuvis praleis kito turo dvikovą su Veronos "Chievo" dėl diskvalifikacijos.

Su 21 tašku likusi Genujos komanda nukrito į penktąją vietą. Italijos pirmenybėse tebepirmauja čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas (29 tšk.), lenkiantis Turino "Juventus" (24) ir "Milan" (22) ekipas.

Sekmadienį nepasisekė ir kitam Serie A rungtyniaujančiam Lietuvos rinktinės žaidėjui Tomui Danilevičiui. Jo klubas "Livorno" išvykoje 0:1 nusileido "Bari" komandai ir surinkęs 9 taškus 20 komandų turnyre smuktelėjo į 18 vietą.

T.Danilevičius aikštėje pasirodė 58 minutę, pakeitęs Cristiano Lucarellį, bet progų pasižymėti neturėjo. Pergalingą įvartį Bario klubui jau 6 minutę pelnė Riccardo Allegretti. Livorno komanda per 12 Italijos čempionato rungtynių įmušė tik 4 įvarčius.