Boulingo čempionato pradžioje – netikėtas vicečempionų sutriuškinimas

2015 09 21 17:03
Kauno „Toyota“ komanda.

Trimis mačais prasidėjo 2015-2016 metų Lietuvos boulingo A lygos komandinis čempionatas. Pirmaisiais lyderiais tapo Klaipėdos „Andopo“ ir Kauno „Toyota“ komandų boulingo žaidėjai.

„Andopas“ uostamiesčio derbyje 12:2 nugalėjo „Klaipėdos būrį“, o „Toyota“ laikinojoje sostinėje tokiu pat rezultatu 12:2 įveikė praeito sezono vicečempionę Šiaulių „InoBio“ ekipą.

Per trečiąsias rungtynes taip pat Kaune dviejų šio miesto komandų mūšyje čempionų titulą ginantys „Taboo-Night Club“ žaidėjai 8:6 palaužė „Straikas plius 2“ ekipą.

Dar dvi A lygos dalyvės – Vilniaus „Apollo 1“ ir Vilniaus „Bowly“ – čempionatą pradės rugsėjo 27- ąją (10 val. sostinės „Apollo“ boulinge).

Rugsėjo 27-ąją Kaune prasidės ir pirmasis šio sezono asmeninės įskaitos reitinginis turnyras „Oazės boulingo taurė“, kurį kartu su Lietuvos boulingo federacija rengia Jungtinis boulingo klubas.