Boulingo federacijos 20-mečio taurė atiteko šiauliečiams

2015 09 09 12:29
Turnyro nugalėtojai.

Šiauliuose įvyko Lietuvos boulingo federacijos (LBF) 20-mečiui pažymėti skirtas turnyras. Jo nugalėtoja tapo Šiaulių boulingo asociacijos (ŠBA) komanda, finale įveikusi turnyro favorite laikytą „Bowling-Pro“ ekipą.

ŠBA ekipa finale pateikė staigmeną, o jos žaidėjas Nerijus Akockas paskutinėje partijoje surinko 288 taškus ir paveržė rezultatyviausio žaidėjo titulą iš „Bowling-Pro“ nario Pauliaus Bagdono (279).

Trečiąją vietą turnyre užėmė Šiaulių boulingo klubo (ŠBK) pirmoji komanda, įveikusi „Autogarantą“. ŠBK turnyre pasiekė ir geriausią komandinį vienos partijos rezultatą – keturi žaidėjai kartu pelnė 911 taškų.

LBF 20-mečio turnyre komandos kovojo Europos ir pasaulio čempionatuose naudojama „Cross-line“ žaidimo sistema, kai visa komanda, besikeisdama su varžovais, žaidžia ant vieno takelio.