Brisbane triumfavo L.Hewittas

2014 01 05 14:04
L.Hewittas Reuters/Scanpix nuotrauka

Vieną iš pirmų 2014 metų sezono teniso turnyrą Brisbane (Australija) vainikavo dviejų veteranų 32-ejų šveicaro Rogerio Federerio (ATP-6) ir bendraamžio australo Lleytono Hewitto (ATP-60) dvikova. Mačą 6:1, 4:6, 6:3 laimėjo savų sirgalių palaikomas L.Hewittas.

Susitikimo metu R.Federeris turėjo net 10 galimybių laimėti geimą paduodant australui, tačiau iš jų pasinaudojo tik viena. Australijos tenisininkas laimėjo net 80 proc. taškų, kai sėkmingai pavykdavo atlikti pirmą padavimą. Beje, R.Federeris atliko 13 neatremiamų smūgių.

Tai – jau 27-a šių tenisininkų tarpusavio akistata. 18 iš jų laimėjo R.Federeris, įskaitant 2004 metų „US Open“ turnyro finalą.

Už pergalę L.Hewittui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 82,040 tūkst. JAV dolerių čekis. Po šio triumfo australas planetos reitinge kils į 43 poziciją.

Nelengvą pergalę Dohoje vykusio ATP 250 serijos turnyro finale iškovojo pajėgiausias pasaulio tenisininkas ispanas Rafaelis Nadalis, kuris 6:1, 6:7(5), 6:2 palaužė prancūzą Geal Monfils. Kito šią savaitę vykusio ATP turnyro finale žais šveicaras Stanislas Wawrinka bei prancūzas Edouardas Rogeris-Vasselinas.