Bronzą pasiėmė Malis

2013 02 11 6:00
Malio futbolininkai džiaugiasi mažajame finale nugalėję keturiskart Afrikos čempionus./AFP/Scanpix nuotrauka

Trečiąją vietą Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) vykusiame Afrikos futbolo čempionate - antrus metus iš eilės - iškovojo Malio rinktinė.

Ji šeštadienį mažajame finale lietingu oru 3:1 (1:0) įveikė keturiskart (1963, 1965, 1978 bei 1982 metais) žemyno čempionę Ganą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Mahamadou Samassa (21 min.), Seydou Keita (48 min.) ir Sigamary Diarra (90+3 min.). Vienintelį įvartį pralaimėjusiųjų rinktinei pelnė Kwadwo Asamoah (82 min.). Ketvirtojoje pozicijoje likusios Ganos ekipos žaidėjas Mubarakas Wakaso 58 minutę nesugebėjo įmušti 11 m baudinio. Sekmadienio vakarą Afrikos futbolo čempionato finale po trylikos metų pertraukos žaidė Nigerijos rinktinė ir pirmą kartą dėl čempionės titulo kovojo Burkina Faso komanda.