Bus kita čempionė

2012 10 27 9:47
M.Šarapova ir E.Williams (nuotr. apačioje) užtikrintai veržiasi į finalą. /AFP/Scanpix nuotraukos

Turkijoje vykstantis baigiamasis WTA sezono čempionatas - aštuonių pajėgiausių šių metų planetos tenisininkių turnyras "TEB BNP Paribas" (prizų fondas - 4,9 mln. JAV dolerių) artėja prie kulminacijos.

Jau ketvirtadienį Raudonosios grupės turnyro nugalėtoja tapo be pralaimėjimų į pusfinalį nukeliavusi amerikietė Serena Williams (WTA klasifikacijoje - 3 vieta). Trečiojoje dvikovoje užvakar vakare ji 6:4, 6:4 nugalėjo pirmąją pasaulio raketę, praėjusio sezono šio turnyro finalininkę baltarusę Viktoriją Azarenką. Ši tenisininkė ir kinė Na Li po dviejų turų Raudonojoje grupėje buvo pelniusios po vieną pergalę, tad vakar vėlai vakare įvykusi jų tarpusavio dvikova turėjo lemti, kuri žengs į pusfinalį. Savo pasirodymą šiame turnyre jau užvakar baigė vokietė Angelique Kerber (WTA-5), Raudonojoje grupėje visus tris kartus pralaimėjusi savo varžovėms.

Paskutinėje ketvirtadienio dvikovoje - vieninteliame tą dieną Baltosios grupės mače - italė Sara Errani (WTA-7) įveikė australę Samanthą Stosur (WTA-9), kuri pakeitė dėl ligos iš varžybų pasitraukusią praėjusių metų šio turnyro nugalėtoją čekę Petrą Kvitovą (WTA-6) - 6:3, 2:6, 6:0. Vakar australė susitiko su vietą pusfinalyje iš anksto užsitikrinusia ruse Marija Šarapova (WTA-2), kuriai pralaimėjo 0:6, 3:6. Penktadienį S.Stosur jau baigė trumpą savo pasirodymą prestižiniame turnyre Stambule. O antroji Baltosios grupės pusfinalininkė turėjo paaiškėti vakar vakare po lenkės Agnieszkos Radwanskos (WTA-4) ir S.Errani mačo. Pusfinaliai vyks šiandien.