LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

C. Ronaldo ištempė „Real“ į pusfinalį

LŽred@lzinios.lt
2017 04 19 6:16

Du Madrido klubai – „Real“ ir „Atletico“ peršoko UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio barjerą ir pateko į pusfinalį.

„Real“ klubui prireikė pratęsimo, kad palaužtų Vokietijos čempionus Miuncheno „Bayern“. Po pergalės svečiuose 2:1, Madrido klubas namie pripažino varžovų pranašumą tokiu pačiu rezultatu. Tad komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu „Real“ turėjo kiekybinį pranašumą, nes 84 min. iš aikštės buvo pašalintas „Bayern“ žaidėjas Arturo Vidalis.

„Real“ sumaniai pasinaudojo šia persvara ir pratęsimo metu įmušė tris įvarčius bei šventė pergalę 4:2.

Cristiano Ronaldo pasižymėjo net tris sykius. Iš viso portugalas per dvejas rungtynes su „Bayern“ pelnė net 5 iš 6 „Real“ įvarčių.

„Atletico“ ketvirtfinalyje eliminavo Anglijos klubą „Leicester City“. Namie įveikę varžovus 1:0, „Atletico“ išvykoje antradienį džiaugėsi palankiomis lygiosiomis 1:1.