Čempionatas pradėtas pralaimėjimu

2013 04 15 11:10
hockey.lt nuotrauka

Sekmadienį Donecke (Ukraina) startavusiose pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybose Lietuvos rinktinė 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) pralaimėjo Lenkijos komandai.

Lietuvos rinktinė pirmąjį rungtynių įvartį praleido jau trečią rungtynių minutę, kai vienu pirmųjų smūgių į vartų plotą pasižymėjo Krystianas Dziubinskis (02:18).

Lietuvos komanda pagirtinai kovėsi su viena pagrindinių grupės favoričių laikoma Lenkijos ekipa, o realiausią progą įmušti įvartį sukūrė Darius Pliskauskas, Danielius Bogdziulis ir Aivaras Bendžius, tačiau jos neišnaudojo D.Bogdziulis.

Lenkijos komanda visas rungtynes turėjo pranašumą, tačiau Lietuvos komanda patikimai gynėsi. Antroje antrojo kėlinio pusėje lenkai pralaužė lietuvių gynybą dar du kartus: Leszekas Laszkiewiczius (34:56) ir Pawelas Dronia (36:31) padidino persvarą iki 3:0.

Trečiajame kėlinyje lietuviai tris kartus turėjo kiekybinę persvarą, tačiau neišnaudojo nė vienos. O lenkai po Adamo Baginskio (45:50) ir Kryzstofo Zapalos (57:47) padidino savo persvarą iki 5:0.

"Žaidėme neblogai, tačiau varžovai geresni visais aspektais - čiuožimu, greičiu, mikrodvikovomis. Klaidų padarė ir vartininkas, jis demonstravo gerą žaidimą, tačiau kaltas dėl poros įvarčių," - po dvikovos sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haake.

Šiandien Lietuva 13 val. kovos su Olandijos rinktine, kuri vakar tik po atkaklios kovos 5:4 (2:0, 2:3, 1:1) palaužė prieš metus į divizioną pakilusią Estijos komandą.