Čiuožėja A.Sereikaitė kovoja dėl pasaulio jaunimo čempionės titulo

2014 03 07 15:49
Agnė Sereikaitė (priekyje) AFP/Scanpix nuotrauka

Penktadienį Turkijoje prasidėjo pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių dalyvė 19-metė Agnė Sereikaitė.

Kvalifikacijos varžybose 1500 m distanciją lietuvė įveikė per 2:54,473 sek. ir pateko tarp 36 šios rungties ketvirtfinalio dalyvių. Agnė laimėjo vienuoliktąjį atrankos bėgimą ir tarp 62 atrankoje čiuožusių atlečių užėmė 12 vietą.

A.Sereikaitė savo bėgime aplenkė rusę Jekateriną Strelkovą (2:54,611), vengrę Petrą Jaszapati (2:55,194), ukrainietę Juliją Kromido (3:01,765) ir bosnę Samrą Selimbegovič (3:03,482).

1500 m atrankoje greičiausios buvo vokietė Anna Seidel (2:33,706), Pietų Korėjos sportininkė Do Hee Noh (2:35,681) ir Kinijos atstovė Han Xiao (2:35,821).

Sočio olimpiadoje A.Sereikaitė šioje 1500 m rungtyje užėmė šešioliktąją vietą.