Čiuožėja A.Sereikaitė žiemos universiadoje iškovojo bronzą

2013 12 19 20:20
Reuters/Scanpix nuotrauka

Italijoje vykstančioje žiemos universiadoje greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė iškovojo bronzos medalį.

Sočio žiemos olimpinėms žaidynėms besiruošianti lietuvė jai parankiausioje 500 m distancijos finale finišavo per 45,044 sek. ir užėmė ketvirtą vietą, tačiau diskvalifikavus Rusijos sportininkę pakilo į trečiąją vietą.

Atrankos varžybose ji truko 45,964 sek. ir buvo pirma, o ketvirtfinalyje taip pat parodė geriausią laiką savo bėgime – 44,815 sek. Pusfinalyje A.Sereikaitės pasirodymas galėjo ir baigtis. Ją pirmaujančią pargriovė Rusijos čiuožėja, kuri vėliau buvo diskvalifikuota, tačiau lietuvė tęsė rungtį ir finišavusi per 1 min. ir 7,263 bei užėmusi trečią vietą, teisėjų sprendimu buvo nusiųsta į finalą.

Aukso medalį iškovojo kinė Xue Wang (44,7136 sek.), sidabras atiteko kanadietei Caroline Truchon (44,834 sek.).

Primename, jog trečiadienį 1500 m distancijoje A. Sereikaitė užėmė aštuntą vietą, o penktadienį jos dar laukia startai 1000 m nuotolyje.