D.Motiejūnas kukliai prisidėjo „Rockets“ pergalės

2013 03 16 11:31

Vienas rezultatyviausių sezono rungtynių sužaidusio Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ (36-30) ekipa panaikino dvidešimties taškų deficitą ir 108:100 (22:27, 17:30, 35:23, 34:20) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (22-41) komandą.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai iš Minesotos pirmavo – 59:39, tačiau ketvirčio pabaigoje „Rockets“ sumažino atsilikimą – 74:80. Paskutinio kėlinio pradžioje Hjustono ekipa išlygino rezultatą – 82:82 ir daugiau nebeleido „Timberwolves“ išsiveržti į priekį.

Beveik be keitimų žaidęs (43 min.) Hardenas pelnė 37 taškus (8/16 metimų, 16/18 baudų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Jis rinko taškus ir kontroliavo rungtynes, – „Rockets“ gynėją gyrė varžovų vyriausiasis treneris Rickas Adelmanas. – Jokių abejonių, kad Jamesą labai sunku sustabdyti.“

Startiniame penkete mačą pradėjęs Donatas Motiejūnas per 25 minutes prie pergalės pridėjo 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių). Puolėjas atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Įžaidėjų Ricky Rubio ir Jeremy Lino asmeninę dvikovą laimėjo pastarasis. „Rockets“ gynėjas surinko 24 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, kai ispanas pelnė 14 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Ricky yra puikiai kamuolį perduodantis krepšininkas. Jis mėgsta kurti atakas, todėl stengėmės priversti jį kuo dažniau atakuoti krepšį“,– pasakojo Linas.

Rubio atliko trylika metimų, iš kurių tikslą pasiekė vos keturi. Legionierius iš Ispanijos prametė tris tritaškius bei po tris sykius suklydo ir prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (16/18 baudų), Jeremy Linas 24 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Chandleris Parsonas 14, Gregas Smithas 12... Donatas Motiejūnas 4.

„Timberwolves“: Derrickas Williamsas 19, Jose Barea 19, Ricky Rubio 14 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Gregas Stiemsma 12, Mickaelis Gelabale 10 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/HN_GP-whog0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>