D.Motiejūnas su „Rockets“ šventė pergalę

2013 01 09 11:11
AFP/Scanpix nuotr.

Los Andželo „Lakers“ skaudžiai pajuto, ką reiškia rungtyniauti be trijų pagrindinių, traumas patyrusių, savo aukštaūgių – Pau Gasolio, Dwighto Howardo ir Jordano Hillo. Kalifornijos ekipa svečiuose 112:125 (34:28, 28:31, 26:38, 24:28) neatsilaikė prieš Hjustono „Rockets“ krepšininkus.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Lakers“ dar turėjo iniciatyvą savo rankose ir pirmavo 69:64. Tačiau tuomet šeimininkai per 6 minutes spurtavo 28:11 ir nugalėtojas tapo aiškus (92:80).

Gasolis nežaidė dėl galvos smegenų sukrėtimo. Hillas negali sportuoti dėl klubo sumušimo, o Howardas iš rikiuotės iškrito dėl trūkusios peties sąnario kremzlės. Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose ant parketo žengė likus žaisti 1 minutę ir 19 sekundžių. Per jas lietuvis spėjo pelnyti dvitaškį.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 20, Jeremy Linas ir Carlosas Delfino po 19, Toney Douglasas 11.

„Lakers“: Metta World Peace 24, Kobe Bryantas 20 (8/22 metimai), Steve'as Nashas 16 (10 rez. perd.), Darius Morrisas ir Jodie Meeksas po 12, Robertas Sacre'as 10.